Málna Lekvár Mag Nélkül

Portugál Nagydíj 2021, Portugál Nagydíj – Bottasé A Pole Pozíció, Hamilton Második | Bumm.Sk

Fotó: Mercedes AMG Petronas A hétszeres világbajnok, címvédő Lewis Hamilton volt a leggyorsabb a Forma-1-es Portugál Nagydíj pénteki második szabadedzésén. Az idei pontversenyben is éllovas brit pilóta mögött elsőszámú kihívója, a holland Max Verstappen érte el a második legjobb időt. A Red Bull fiatal versenyzője 143 ezreddel maradt csak el Hamiltontól. hirdetés Eredmények: 2. szabadedzés (élcsoport): 1. Lewis Hamilton (brit, Mercedes) 1:19. 837 perc 2. Max Verstappen (holland, Red Bull) 1:19. 980 3. Valtteri Bottas (finn, Mercedes) 1:20. 181 4. Carlos Sainz Jr. (spanyol, Ferrari) 1:20. 197 5. Fernando Alonso (spanyol, Alpine) 1:20. 220 6. Esteban Ocon (francia, Alpine) 1:20. 235 hirdetés korábban: 1. Bottas 1:19. 648 perc 2. Verstappen 1:19. 673 3. Sergio Pérez (mexikói, Red Bull) 1:19. 846 4. Charles Leclerc (monacói, Ferrari) 1:19. 884 5. Hamilton 1:19. 967 6. Pierre Gasly (francia, Alpha Tauri) 1:20. 444 A további program: —————— szombat: 3. szabadedzés 13. 00 időmérő edzés 16. 00 vasárnap: futam 16.

Portugál nagydíj 2011 qui me suit

A Mercedes ismét az élen, Lewis Hamilton erőből nyert a Formula–1-es Portugál Nagydíjon. A második helyen Max Verstappen futott be, a harmadik és a plusz egy pontot bezsebelő pedig a másik Mercedesszel Valtteri Bottas lett. A Formula–1-es Portugál Nagydíj szombati időmérő edzésének nagy kérdése az volt, hogy Lewis Hamilton megszerzi-e 100. pole-pozícióját Portimaóban. Bottas elnapolta az örömünnepet, a finn szerezte meg a pole-t, Hamilton 7 ezreddel maradt le tőle. A Mercedesé lett az első sor, mögöttük a Red Bull-lal Max Verstappen végzett. A holland okkal volt dühös, ugyanis a versenyigazgatóság pályaelhagyás miatt az első helyet érő köridejét dobta a kukába. Vasárnap is árgus szemekkel figyelte az FIA a pályalevágásokat, szinte az összes kanyar monitorozás alá került, két figyelmeztetés után már komoly másodperceket érő büntetéssel számolhattak a pálya határát túllépő versenyzők. A versenyigazgatóság a hétvégére az 1-es, a 4-es, az 5-ös, a 14-es és a 15-ös kanyarokat is felügyelete alá vonta.

A Portugál Nagydíjjal vált véglegessé a versenynaptár - íme - Infostart.hu

1. Portugál nagydíj 2011 qui me suit
  2. Portugál nagydíj 2011 relatif
  3. A Portugál Nagydíjjal vált véglegessé a versenynaptár - íme - Infostart.hu

Portugál Nagydíj: Hamilton nyert Portimaóban - Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu

Portugál nagydíj | F1 2021 | #3 | 2022. 03. 26 - YouTube

F1: Eldőlt a Portugál Nagydíj sorsa, itt a teljes 2021-es versenynaptár | Alapjárat

2021. május 1. szombat - 18:40 Valtteri Bottas, a Mercedes finn versenyzője nyerte a Forma-1-es Portugál Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő indulhat az élről. MTI-HÍR A 31 éves Bottas az idén először, pályafutása során pedig immár 17. alkalommal startolhat az első rajtkockából. A finn versenyző mellől hétszeres világbajnok csapattársa, a címvédő és az összetett pontversenyben vezető brit Lewis Hamilton kezdheti majd meg a futamot, míg a harmadik rajtkockát Max Verstappen, a Red Bull holland pilótája foglalhatja el. A négyszeres vb-győztes német Sebastian Vettel időmérőn az idén először végzett az első tíz között az Aston Martinnal, a Ferrarinál pedig ez volt az első alkalom, hogy a spanyol Carlos Sainz előrébb zárt a kvalifikáción, mint csapattársa, a monacói Charles Leclerc. A kétszeres világbajnok spanyol Fernando Alonso csak 13. lett az időmérőn, míg a másik Alpine-t vezető Esteban Ocon a hatodik rajtkockát szerezte meg. A 66 körös Portugál Nagydíj vasárnap 16 órakor kezdődik.