Málna Lekvár Mag Nélkül

Magyarország Írország Meccs | Magyarország - Írország | Meccsjegy.Mlsz.Hu

1/13 Belfast, 2022. március 29. Játékosok az Észak-Írország - Magyarország felkészülési mérkőzés előtt a belfasti Windsor Park stadionban 2022. március 29-én. Középen Szalai Ádám csapatkapitány (9). MTI/Szigetváry Zsolt 2/13 Josh Magennis (b) és Gavin Whyte (b2), az észak-ír, valamint Willi Orbán (j2) és Lang Ádám (j) a magyar válogatott játékosai a belfasti Windsor Park stadionban játszott felkészülési mérkőzésen 2022. március 29-én. 3/13 Styles Callum (b) és Fiola Attila, a magyar, valamint Niall McGinn, az észak-ír válogatott játékosa a belfasti Windsor Park stadionban játszott felkészülési mérkőzésen 2022. március 29-én. 4/13 Gavin Whyte, az északír (b), valamint Willi Orbán (j2) és Fiola Attila (j), a magyar válogatott játékosai a belfasti Windsor Park stadionban játszott felkészülési mérkőzésen 2022. március 29-én. 5/13 Gavin Whyte, az északír (j2), valamint Willi Orbán (b2), Nego Loic (b) és Dibusz Dénes (j), a magyar válogatott játékosai a belfasti Windsor Park stadionban játszott felkészülési mérkőzésen 2022. március 29-én.

Magyarország - Írország 0 : 0, 2021.06.08. (képek, adatok) • Magyarfutball.hu - a magyar labdarúgás adatbázisa

Kiegyenlített volt a labdabirtoklás, és mindkét csapat igen harciasan játszott, miközben a középpályán egyik sem tudott "alkotni", ugyanis mindkét együttes nagyon ügyelt rá, hogy a játékot szervezni tudók ne sok labdát kapjanak. Így Szoboszlai Dominik is sokkal kevesebbet volt játékban a szokottnál. Josh Magennis (b) és Gavin Whyte (b2), az észak-ír, valamint Willi Orbán (j2) és Lang Ádám (j) a magyar válogatott játékosai a belfasti Windsor Park stadionban játszott felkészülési mérkőzésen 2022. március 29-én Forrás: MTI/Szigetváry Zsolt A 26. percben egy újabb eladott labda után McCann ugratta ki Magennist, aki elől Dibusznak kellett elütnie a labdát, majd Szoboszlai rúghatott szabadot 25 méterre a hazai kaputól, de Lipcse középpályása a sorfalba vágta a labdát, míg két perccel később egy szép támadás végén Sallai lőtt balról a kapu mellé. A 34. percben Sallai kapott jó labdát középen, de erős lövését fogta Peacock-Farrell, míg három perccel később Nagy Zsoltnak kellett szögletre csúsztatnia a labdát McNair elől egy veszélyes beadás után.

Észak-Írország – Magyarország 1-1 (élő) | VS.hu

1. Dibusz világklasszis, Sallai nagyszerű gólt lőtt: hatalmas magyar bravúr Észak-Írországban
  2. Három válogatott meccs és birkózó-Eb kedden élőben az m4sport.hu-n | M4 Sport
  3. Magyarország írország mecs qui vous plaisent
  4. Dr flora nagy emese
  5. Magyarország íorszag meccs
  6. Észak-Írország – Magyarország 1-1 (élő) | VS.hu

Index - Sport - Magyarország–Írország felkészülési mérkőzés – percről percre - Percről percre

Észak-Írország–Magyarország 0-1 - Amíg Élek Én

Észak-Írország - Magyarország 0-1 (0-0) Belfast, Windsor Park, 18 ezer néző, v. : Rob Harvey (ír) gólszerző: Sallai (56. ) sárga lap: Cathcart (27. ), Davis (58. ), Dallas (85. ), Saville (85. ), illetve Sallai (55. ), Lang (74. ), Nagy Á. (85. ) Észak-Írország: Peacock-Farrell - McNair, Cathcart, Ballard (Hume, 82. ), Brown - McCann, Davis (Saville, 61. ), Lane (Dallas, 61. ) - McGinn (Lavery, 68. ), Magennis (Charles, a szünetben), Whyte (Thompson, 68. ) Magyarország: Dibusz - Lang (Kecskés, 81. ), Orbán, Fiola - Nego (Bolla, 81. ), Styles (Vécsei, 81. ), Schäfer, Nagy Zs. - Sallai (Gazdag, 72. ), Szoboszlai (Nagy Á., 65. ) - Szalai Á. (Ádám, 72. )